Ostatní činnost jednotky rok 2019

18.4.2019 - Čištění studny - Borohrádek

Jednotka vyjela  na žádost města k vyčištění zavlažovacího systému  na fotbalovém hřišti FK Borohrádek. Za pomoci CAS 20 a jednoho vedení B provedeno vyčištění vrtu zavlažovacího...

8.4.2019 - Oprava nebezpečné části střechy - Borohrádek

Jednotka vyjela na žádost města opravit poškozenou střechu na městském uřadu. Na místě provedena za pomoci výškové techniky oprava taškové střechy , část hrozila...

1.4.2019 - Kácení nebezpečných dřevin - Borohrádek

Jednotka vyjela na žádost města k pokácení nebezpečných dřevin pod školní budovou.Hasiči na místě provedli za pomoci ŘMP pokácení určených dřevin.Z důvodu bezpečnosti při kácení bylo nutné řídit...

6.3.2019 - Školení , výcvik a revize AZ-30

Dnes 6. 3. 2019 proběhla za účasti servisního technika  každoroční revize automobilového žebříku  AZ-30 IFA W50. V rámci revize došlo k proškolení a vydání osvědčení pro nové strojníky JSDH Borohrádek. V rámci zajištění akceschopnosti jednotky máme již 9 strojníků s oprávněním na tento...

Ostaní činnost jednotky rok 2018

3.11.2018 - Vyčerpání požární nádrže - Šachov

Jednotka vyjela na žádost starosty města do místní části Šachov, kde provedla za pomoci plovoucího čerpadla a pěti hadic B vyčerpání požární nádrže. Nádrž bude vyčištěna a znovu...

1.10.2018 - Výcvik jednotky - Vyproštění osob z havarovaného vozidla

Během pondělního odpoledne proběhl výcvik členů výjezdové jednotky na téma zásahy při dopravních nehodách, proběhlo nejdříve teoretické zopakování taktických a bezpečnostních zásad při zásahu u...

7.6.2018 - Zajištění zdravotní asistence

Jednotka s technikou DA VW Transportér + AED zajistila zdravotnickou asistenci při konání krajské olympiády seniorů  v našem městě. Jednotka zasahovala u jednoho úrazu sportovkyně -...

22.5.2018 - Oprava střechy - Borohrádek

Jednotka vyjela opravit poškozenou střechu na městském kinu. Na místě provedena za pomoci výškové techniky oprava taškové střechy a oprava oplechování...

31.4.2018 - Práce pro město - práce s výškovou technikou

Jednotka vyjela na místní fotbalové hřiště upevnit poškozené zavěšení ochranné...

10.4.2018 - Práce pro město - Čištění studny

Jednotka vyjela s technikou CAS 32 Tatra 148 na žádost starosty města k vyčištění zavlažovacího systému  na fotbalovém hřišti FK...

29.3.2018 - Práce pro město - Práce s výškovou technikou

  Jednotka s technikou AZ 30 Ifa W 50 provedla pomoc při opravách osvětlení...

17.3.2018 - Práce pro město - Kácení dřevin

Jednotka provedla kácení dřevin v katastru...

11.2.2018 - Požární dozor - Rychnov nad Kněžnou

Dva členové jednotky provedli požární dozor na společenské akci v kulturním domě v Rychnově nad...

Ostaní činnost jednotky rok 2017

16.12.2017 -Práce pro město - Uklid elektroodpadu a haly.

Jednotka vyjela  do bývalé betonárny kde provedla úklid haly a odvoz elektroodpadu ze sběrného dvoru.   Datum....................................................................................................................................9.12.2017 Místo...................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice...........................................................................................................................8:30 Návrat na stanici............................................................................................................................13:00 Počet členů........................................................................................................................................6   Technika: DA VW Transporter + vlek JSDH Borohrádek

14.9.2017 - Zajištění zdravotní asistence

Jednotka s technikou DA VW Transportér + AED prováděla zdravotnickou asistenci při konnání krajské olympiády seniorů. Hasiči provedli předlékařské ošetření jedné zraněné osoby.   Datum........................................................................................................................................2.5.2016 Místo......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd zestanice.............................................................................................................................08:00 Návrat na stanici..............................................................................................................................17:00 Počet členů...........................................................................................................................................5     Technika: DA VW Transportér - JSDH...

24.7.2017 - Práce pro město - úklid haly

Jednotka vyjela  do bývalé betonárny kde provedla úklid a vypláchnutí haly.   Datum....................................................................................................................................24.7.2017 Místo...................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.........................................................................................................................17:30 Návrat na stanici...........................................................................................................................19:00 Počet členů........................................................................................................................................6   Technika: CAS 20 Tatra Terrno JSDH Borohrádek DA VW Transporter + vlek JSDH Borohrádek  

24.7.2017 - Práce pro město - Čištění studny

Jednotka vyjela na žádost starosty města k vyčištění studny na místním hřbitově. Studnu hasiči vyčistili za pomoci ejektoru.   Datum....................................................................................................................................24.7.2017 Místo...................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.........................................................................................................................16:00 Návrat na stanici...........................................................................................................................17:30 Počet členů........................................................................................................................................6   Technika: CAS 20 Tatra Terrno JSDH Borohrádek

18.5.2017 - Práce pro město - zajištění pitné vody

Jednotka vyjela na žádost starosty k zajištění vody do místní základní školy, kde provedla dovoz nádrže a naplnění pitnou vodou. Kvůli rekonstrukci vodovodního řádu v této části města celý den netekla voda.         Datum...................................................................................................................................18.5.2017 Místo..................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice........................................................................................................................18:00 Příjezd na stanici ........................................................................................................................19:00 Počet...

8.4.2017 - Práce pro město - pomoc při uklidu města

Jednotka vyjela na svoz elektro odpadu v celém katastru města v rámci celorepublikové  akce Ukliďme Česko. Elektro odpad byl svezen za hasičskou stanici, kde bude naložen svozové firmě k likvidaci.     Datum......................................................................................................................................8.4.2017 Místo....................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice...........................................................................................................................8:00 Příjezd na stanici ..........................................................................................................................14:00 Počet členů.........................................................................................................................................4   Technika: DA VW Transportér JSDH...

3.4.2017 - Práce pro město - čištění studny FK Borohrádek

Jednotka vyjela s technikou CAS 32 Tatra 148 na žádost starosty města k vyčištění zavlažovacího systému  na fotbalovém hřišti FK Borohrádek.     Datum....................................................................................................................................3.4.2017 Místo..................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice........................................................................................................................18:00 Příjezd na stanici ........................................................................................................................19:00 Počet členů.......................................................................................................................................4   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek  

Ostaní činnost jednotky rok 2016

3.9.2016 - Práce pro město - doprava vody

Jednotka na žádost města provedla s vozidlem CAS 32 dopravu vody a zalévaní vysazených dřevin. Datum........................................................................................................................................4.9.2016 Místo.......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice............................................................................................................................16:00 Příjezd na stanici .............................................................................................................................19:30 Počet členů............................................................................................................................................2   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek

23.8.2016 - Práce pro město - doprava vody

Jednotka na žádost města provedla s vozidlem CAS 32 dopravu vody a zalévaní vysazených dřevin.   Datum........................................................................................................................................23.8.2016 Místo.......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.............................................................................................................................18:00 Příjezd na stanici .............................................................................................................................20:30 Počet členů............................................................................................................................................3   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek

21.8.2016 - Práce pro město - doprava vody

Jednotka na žádost města provedla s vozidlem CAS 32 dopravu vody a zalévaní vysazených dřevin.   Datum........................................................................................................................................21.8.2016 Místo.......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.............................................................................................................................18:00 Příjezd na stanici .............................................................................................................................20:00 Počet členů............................................................................................................................................3   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek

18.8.2016 - Práce pro město - doprava vody

Jednotka na žádost města provedla s vozidlem CAS 32 dopravu vody a zalévaní vysazených dřevin.   Datum........................................................................................................................................18.8.2016 Místo.......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.............................................................................................................................18:00 Příjezd na stanici .............................................................................................................................20:30 Počet členů............................................................................................................................................3   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek

26.7.2016 - Práce pro město - doprava vody

Jednotka na žádost města provedla s vozidlem CAS 32 dopravu vody a zalévaní vysazených dřevin.   Datum........................................................................................................................................26.7.2016 Místo.......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.............................................................................................................................19:00 Příjezd na stanici .............................................................................................................................20:30 Počet členů............................................................................................................................................3   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek

13.7.2016 - Práce pro město - doprava vody

Jednotka na žádost města provedla s vozidlem CAS 32 doplnění vody v místního rybníčku kde hrozil uhyn ryb. Celkem doplněno 32000L vody    Datum........................................................................................................................................13.7.2016 Místo.......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice.............................................................................................................................18:00 Příjezd na stanici .............................................................................................................................19:30 Počet členů............................................................................................................................................3   Technika: CAS 32 Tatra 148 JSDH Borohrádek

20.6.2016 - Práce pro město - Kácení dřevin

Jednotka vyjela s technikou DA VW Transporter k odstranění několika dřevin v lokalitě u lékárny. Provedeno poražení a rozřezání několika dřevin pomocí motorové pily.   Datum.......................................................................................................................................20.6.2016 Místo......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd ze stanice............................................................................................................................17:00 Návrat na stanici..............................................................................................................................18:00 Počet členů...........................................................................................................................................8   Technika: DA VW Transporter JSDH Borohrádek

8.6.2016 - Zajištění zdravotní asistence

Jednotka s technikou DA VW Transportér + AED prováděla zdravotnickou asistenci při konnání krajské olympiády seniorů s účastí cca 350 sportovců.   Datum........................................................................................................................................2.5.2016 Místo......................................................................................................................................Borohrádek Odjezd zestanice.............................................................................................................................08:00 Návrat na stanici..............................................................................................................................17:00 Počet členů...........................................................................................................................................5   Technika: DA VW Transportér - JSDH Borohrádek

Ostaní činnost jednotky rok 2015

2.11.2015 Práce pro město - čištění propustku

  Jednotka vyjela na žádost starosty města s technikou CAS 32 Tatra 148 k vyčištění propustku pod novou komunikací v ulici Jiráskova. Vysokotlakým proudem provedeno odstranění nánosu bahna pod...

31.10.2015 Práce pro město - čištění kanalizace

  Jednotka povolána na žádost starosty města s technikou CAS 20 Tatra 815 k vyčištění plochy u obecního ůřadu a vyčištění dvou propustků v ulici Jiráskova. Čištění provedeno pomocí vysokotlakého proudu a vedení C s hlavicí "Krtek".   Datum...

5.10.2015 Práce pro město - doprava vody

  Jednotka vyjela s technikou CAS 20 Tatra 815 Terrno1 na žádost starosty města do místní části Králka k doplnění studny pitnou vodou. Do studny jsme pomocí jednoho proudu C doplnili celkem 7 m3 pitné...